H4CK3D T34M ANONYMOPS : 01001010101010110101 : H4CK3D T34M ANONYMOPS : H4CK3D T34M ANONYMOPS ]
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση

 

 βάλτε αυτην την map τα σπάει

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
d-_-b
Moderator
Moderator
d-_-b


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 6
Reputation : 0

βάλτε αυτην την map τα σπάει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: βάλτε αυτην την map τα σπάει   βάλτε αυτην την map τα σπάει Icon_minitimeΠαρ Μάης 25 2012, 09:05

βάλτε και fy_snow_orange
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maounis
Owner
Owner
Maounis


Άντρας Ταύρος Ημερομηνία της γέννησης : 20/05/1979
Αριθμός μηνυμάτων : 17
Reputation : 2
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

βάλτε αυτην την map τα σπάει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βάλτε αυτην την map τα σπάει   βάλτε αυτην την map τα σπάει Icon_minitimeΠαρ Μάης 25 2012, 09:36

Πολύ καλό είναι το map παιδιά λέω να μπει bro μου! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://no-server.forumgreek.com/
????????
Επισκέπτης
Anonymous



βάλτε αυτην την map τα σπάει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βάλτε αυτην την map τα σπάει   βάλτε αυτην την map τα σπάει Icon_minitimeΠαρ Μάης 25 2012, 19:15

apo pou k ws pou moderator o al0s omg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
d-_-b
Moderator
Moderator
d-_-b


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 6
Reputation : 0

βάλτε αυτην την map τα σπάει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βάλτε αυτην την map τα σπάει   βάλτε αυτην την map τα σπάει Icon_minitimeΣαβ Μάης 26 2012, 05:43

apo ekei pou egines esu owner
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Frapa$.HL
Moderator
Moderator
Frapa$.HL


Άντρας Αιγόκερως Ημερομηνία της γέννησης : 25/12/1997
Αριθμός μηνυμάτων : 442
Reputation : 36
Ηλικία : 26
Τόπος : Χαλκίδα

βάλτε αυτην την map τα σπάει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βάλτε αυτην την map τα σπάει   βάλτε αυτην την map τα σπάει Icon_minitimeΚυρ Μάης 27 2012, 01:48

Ρε βγαινουμε εκτος θεματος αλλα εχει δικιο οΣωτηρης . . . Με δουλευετε ? Εχω αφιεροσει απειρο χρονο στγον σερβερ και ειμαι μοδερατορ εικονικα (ειπειδη εχω διαχειρηση σε 3 ενοτητες) και ερχετε ο αλλος απο το πουθενα ξαφνικα γινετε κανονικος μοδερατορ γινετε και αδμιν και μας εχει κανει ποσο παραπονα λεγοντας ελεος ποτε θα γινω αδμιν ? Ουτε υπομονη ουτε γνωσεις ουτε τιποτα . . .Δεν εχω κατι μαζι του αλλα ουτε τον ξερω . . .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.photografos.gr
 
βάλτε αυτην την map τα σπάει
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H4CK3D T34M ANONYMOPS : 01001010101010110101 : H4CK3D T34M ANONYMOPS : H4CK3D T34M ANONYMOPS ] :: CS 1.6 ProStyle Servers :: Map request-
Μετάβαση σε: