H4CK3D T34M ANONYMOPS : 01001010101010110101 : H4CK3D T34M ANONYMOPS : H4CK3D T34M ANONYMOPS ]
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση

 

 FiLnEss parapona

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Light The Dark
New Member
New Member
Light The Dark


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 11
Reputation : 0
Τόπος : giannena

FiLnEss parapona Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: FiLnEss parapona   FiLnEss parapona Icon_minitimeΠεμ Απρ 05 2012, 07:40

1)απο οταν εγινε admin κανει 10 vote μεχρι να βγει το δικο του βαζει 2 map σημερα de_inferno kai poolday βγενει infenro και το ξανακανει μεχρι να βγει το map που θελει.
2)κανει votes πιοσ ειναι καλυτερος admin.σε ολουσ τουσ admin το κανει και σε μενα το κανει.Αν δεν βγει FiLnEss to ξανακανει και αν βγει FiLnEss λεει πουτσα. ελεος ρε παιδια.Αυτη ειναι θεση admin.Δεν νομιζω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Frapa$.HL
Moderator
Moderator
Frapa$.HL


Άντρας Αιγόκερως Ημερομηνία της γέννησης : 25/12/1997
Αριθμός μηνυμάτων : 442
Reputation : 36
Ηλικία : 26
Τόπος : Χαλκίδα

FiLnEss parapona Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FiLnEss parapona   FiLnEss parapona Icon_minitimeΠεμ Απρ 05 2012, 19:30

Δεν νομιζω να κανει ποιος ειναι ο καλυτερος αδμιν , κανει ποιος ειναι ο καλυτερος πλαυερ ! Τωρα για τα βοτε τι να πω ! Βοτε ειναι ψηφιζετε οτι θελετε ! Δεν αλαζει χωρις να ρωτηση !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.photografos.gr
FiLnEss
New Member
New Member
FiLnEss


Άντρας Υδροχόος Ημερομηνία της γέννησης : 29/01/1995
Αριθμός μηνυμάτων : 28
Reputation : 6
Ηλικία : 29
Τόπος : χολαργοσ αττικησ

FiLnEss parapona Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FiLnEss parapona   FiLnEss parapona Icon_minitimeΠαρ Απρ 06 2012, 22:00

light the dark τι να πω ρε.........μου λεσ οτι καποιοσ μου εκανε αδμιν ρεσπεψκ και εισαι εσυ χερεισ τι εχω να πω οτι επειδη χαρικα που εγινα αδμιν και εγω μια φωρα θεσ να το καταστρεψησ..........ωρεοσ εισαι ρε........ και μην πο και αλλα παλιο ψεφτη!!

thakns re Frapa$.HL

και light the dark αμα θεσ λεω και αλλα, θες????{εκτοσ του cs to ψεμα}

μιν πω και γινεισ ρεζιλει αντε!!!

thanks για τον χρονο σας!!! FiLnEss parapona 360689 Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
FiLnEss parapona
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» πιτε κατι στον FiLnEss olo brizei

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H4CK3D T34M ANONYMOPS : 01001010101010110101 : H4CK3D T34M ANONYMOPS : H4CK3D T34M ANONYMOPS ] :: CS 1.6 ProStyle Servers :: Παράπονα-
Μετάβαση σε: